Πρώτο Πρόγραμμα

ΔΕΥΤΕΡΑ
06:00 Αντρέας Παπασταματίου - Έλενα Καραγιάνη
08:30 ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ
09:00 Ξενοφώντας Ζηκίδης - Ευαγγελία Μπαλτατζή
10:00 Μαρία Γεωργίου - Γιώργος Πίκουλας
12:00 Κωνσταντίνα Δημητρούλη
13:00 Μαρία Κλάδου - Νίκος Τσιμπίδας
14:00 ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ
15:00 Κώστας Κούκουλας
15:30 Παντελής Μάνος
16:00 Σίσσυ Αρβανιτίδου - Δημήτρης Κοντογιάννης
17:00 Γιώργος Γιανναράκος - Μαίρη Βενέζη
18:00 Ευανθία Ξυνού - Κατερίνα Φρύσσα
20:00 ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ
21:00 Νικόλ Λιακοσταύρου
22:00 Περικλής Βασιλόπουλος
00:00 Ελπίδα Γεωργιτζίκη - Μερσιάννα Ελευθεριάδου
ΤΡΙΤΗ
06:00 Αντρέας Παπασταματίου - Έλενα Καραγιάνη
09:00 Ξενοφώντας Ζηκίδης - Ευαγγελία Μπαλτατζή
10:00 Μαρία Γεωργίου - Γιώργος Πίκουλας
12:00 Κωνσταντίνα Δημητρούλη
13:00 Μαρία Κλάδου - Νίκος Τσιμπίδας
14:00 ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ
15:00 Κώστας Κούκουλας
15:30 Παντελής Μάνος
16:00 Σίσσυ Αρβανιτίδου - Δημήτρης Κοντογιάννης
17:00 Γιώργος Γιανναράκος - Μαίρη Βενέζη
18:00 Ευανθία Ξυνού - Κατερίνα Φρύσσα
20:00 ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ
21:00 Βασιλεία Ζερβού
22:00 Μουσικές επιλογές
00:00 Ελπίδα Γεωργιτζίκη - Μερσιάννα Ελευθεριάδου
ΤΕΤΑΡΤΗ
06:00 Αντρέας Παπασταματίου - Έλενα Καραγιάνη
09:00 Ξενοφώντας Ζηκίδης - Ευαγγελία Μπαλτατζή
10:00 Μαρία Γεωργίου - Γιώργος Πίκουλας
12:00 Κωνσταντίνα Δημητρούλη
13:00 Μαρία Κλάδου - Νίκος Τσιμπίδας
14:00 ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ
15:00 Κώστας Κούκουλας
15:30 Παντελής Μάνος
16:00 Σίσσυ Αρβανιτίδου - Δημήτρης Κοντογιάννης
17:00 Γιώργος Γιανναράκος - Μαίρη Βενέζη
18:00 Ευανθία Ξυνού - Κατερίνα Φρύσσα
20:00 ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ
21:00 Βασιλεία Ζερβού
22:00 Ντέπυ Βρεττού
00:00 Ελπίδα Γεωργιτζίκη - Μερσιάννα Ελευθεριάδου
ΠΕΜΠΤΗ
06:00 Αντρέας Παπασταματίου - Έλενα Καραγιάνη
09:00 Ξενοφώντας Ζηκίδης - Ευαγγελία Μπαλτατζή
10:00 Μαρία Γεωργίου - Γιώργος Πίκουλας
12:00 Κωνσταντίνα Δημητρούλη
13:00 Μαρία Κλάδου - Νίκος Τσιμπίδας
14:00 ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ
15:00 Κώστας Κούκουλας
15:30 Παντελής Μάνος
16:00 Σίσσυ Αρβανιτίδου - Δημήτρης Κοντογιάννης
17:00 Γιώργος Γιανναράκος - Μαίρη Βενέζη
18:00 Ευανθία Ξυνού - Κατερίνα Φρύσσα
20:00 ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ
21:00 Βασιλεία Ζερβού
22:00 Μουσικές επιλογές
00:00 Ελπίδα Γεωργιτζίκη - Μερσιάννα Ελευθεριάδου
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
06:00 Αντρέας Παπασταματίου - Έλενα Καραγιάνη
08:00 Αρετή Μπίτα
10:00 Γιώργος Τσουκαλος
12:00 Περικλής Βασιλόπουλος
13:00 Θανάσης Γεωργακόπουλος
14:00 ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ
15:00 Κώστας Κούκουλας
15:30 Παντελής Μάνος
16:00 Ιωάννα Νιαώτη
17:00 Μαριλένα Κατσίμη
19:00 Πρόγραμμα από τους περιφερειακούς ρ/σ της ΕΡΤ
20:00 ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ
21:00 Νικόλ Λιακοσταύρου
22:00 Ολίνα Ξενοπούλου
00:00 Ελπίδα Γεωργιτζίκη - Μερσιάννα Ελευθεριάδου
ΣΑΒΒΑΤΟ
08:00 Η ΑΣΠΑΣΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗΣ
09:00 Αλφόνσος Βιτάλης
10:00 Πολυδεύκης Παπαδόπουλος
11:00 Έλενα Μαράκα - Ειρήνη Γιανναρά
13:00 Πάρις Ποντίκας
14:00 ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ
15:00 ΠΡΩΤΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ
16:00 Δημήτρης Παπαχρήστος - Βικτωρία Καβουριάρη
17:00 Βικτωρία Καβουριάρη
18:00 Ιωάννα Ταραμπίκου
20:00 Μερσιάνα Ελευθεριάδου
22:00 Έφη Ζέρβα
23:00 Μουσικές επιλογές
ΚΥΡΙΑΚΗ
10:00 Πολυδεύκης Παπαδόπουλος
11:00 Έλενα Μαράκα - Ειρήνη Γιανναρά
13:00 Πάρις Ποντίκας
14:00 ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ
15:00 ΠΡΩΤΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ
16:00 Χρυσάνθη Φραντζεσκάκη - Νατάσα Βησσαρίωνος
18:00 Ιωάννα Ταραμπίκου
20:00 Μερσιάνα Ελευθεριάδου
22:00 Θανάσης Βικόπουλος

Δευτέρα 20 Απριλίου 2015
Copyright © e-tetradio.gr | Όροι χρήσης
Σχόλια
live radio